معاون اول قوه قضائیه:

مجازات های قانونی ترك فعل مدیران اصلاح می شود

مجازات های قانونی ترك فعل مدیران اصلاح می شود معاون اول قوه قضائیه اظهار داشت: متأسفانه تناسبی بین ترک فعل مسؤلان با مجازات های پیشبینی شده در قانون وجود ندارد که برای اصلاح آن تلاش می نماییم.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد مصدق بعدازظهر شنبه در حاشیه جلسه تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری گلستان اظهارکرد: برنامه قوه قضائیه برپایه سند تحولی که برگرفته از فرمایشات رهبر معظم انقلاب بوده، تدوین شده و این امر بخصوص در حکم انتصاب ریاست قوه قضائیه در ۶ بند بعنوان اصول راهبردی و نقشه راه تنظیم شده است.
معاون اول قوه قضائیه اضافه کرد: قوه قضائیه بر طبق این فرامین و برپایه سند تحول درحال برنامه ریزی بوده و اصول و حرکت ما هم همین سند استراتژیک و سند تحول قضائی است.
وی بیان نمود: درحال تنظیم نقشه راهی به تفکیک استان ها هستیم و تلاش می نماییم برای همه استان ها برنامه ریزی جدا انجام شده بخصوص در مورد اطاله دادرسی که مردم با مشکل روبرو نشوند.
مصدق اظهار داشت: افق روشنی در زمینه تحقق شعار سال و اقتصاد مقاومتی در پیش رو داریم بخصوص که قوه قضائیه با مجریه و مقننه هماهنگ است و همه موانع پیشرفت را در مورد کارخانه ها و واحدهای تولیدی از پیش رو برخواهیم داشت و راهکارهای لازم عرضه می شود.
معاون اول قوه قضائیه افزود: لایحه ای تحت عنوان لایحه اصلاح پاره ای از قوانین دادگستری تنظیم شده که در شرف رفتن به دولت و مجلس است که در دو ماده آن به ترک فعل مدیران پرداخته شده است.
وی متذکر شد: متأسفانه تناسبی بین ترک فعل مسؤلان با مجازات های پیشبینی شده در قانون وجود ندارد که برای اصلاح آن تلاش می نماییم.

1400/05/04
10:01:07
0.0 / 5
212
تگهای خبر: دادگستری , سند , قانون , لایحه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده