رئیس شوراهای حل اختلاف گلستان:

لذت شیرین گذشت و آزادی زندانی پس از 9 سال

لذت شیرین گذشت و آزادی زندانی پس از 9 سال آی وکیل: گلستان رییس امور شوراهای حل اختلاف استان گلستان با اشاره به گذشت شاکی نسبت به دیه در یک سانحه رانندگی، اظهار داشت: فرد زندانی در این پرونده پس از 9 سال آزاد شد.


احمد جعفری در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به این که تلاش ما بر این است که بتوانیم زندانیان جرائم غیرعمد را با کمک نیکوکاران و معتمدین از بند زندان رهایی ببخشیم، اظهار نمود: شعبه های صلح و سازش ما در شهرستانها با عملکرد بسیار مثبتی درحال فعالیت و کمک به دستگاه قضا هستند.
وی با اعلان اینکه در یک سانحه رانندگی که 9 سال پیش رخ داد یک دختر نوجوان در راه مدرسه بر اثر بی احتیاطی راننده تصادف کرد و درگذشت، اضافه کرد: این حادثه در ماه حرام روی داد و با شکایت خانواده متوفی، راننده در دادگاه علاوه بر پرداخت دیه کامل به یک سوم افزایش دیه هم محکوم شد.
رییس امور شورای حل اختلاف استان گلستان با تاکید برراینکه قسمتی از دیه با بیمه خودرو پرداخت گردید اما مابقی دیه ناشی از افزایش ماه حرام باقی ماند، اشاره کرد: راننده به سبب ناتوانی در پرداخت مابقی دیه که حدود 180 میلیون تومان بود مدتی زندان افتاد.
جعفری با تشکر از روحیه انسان دوستی مردم استان گلستان، افزود: با پادرمیانی اعضای شورای حل اختلاف کمالان، خانواده متوفی به حرمت ایام فاطمیه، مابقی دیه را بخشیدند.
منبع:

1400/10/09
13:35:09
0.0 / 5
378
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری