افزایش مراقبت های پیشگیرانه درمورد مجرمان حرفه ای استان مرکزی در روزهای نوروز

افزایش مراقبت های پیشگیرانه درمورد مجرمان حرفه ای استان مرکزی در روزهای نوروز مرکزی رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: به منظور حفظ امنیت و آسایش مردم در روزهای نوروز، مراقبت های لازم و پیشگیری مناسب در مورد مجرمان حرفه ای و سابقه دار صورت گیرد.


حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالمهدی موسوی در جلسه ستاد کنترل مجرمان حرفه ای و سابقه دار استان مرکزی، اظهار نمود: تکمیل بانک اطلاعاتی مجرمان حرفه ای و سابقه دار نقش بسزایی در امر مقابله و جلوگیری از وقوع جرم در سطح جامعه دارد.
وی ادامه داد: در آستانه تعطیلات نوروز هستیم و از مدیرکل زندان های استان می خواهم فهرست محکومان خطرناک و حرفه ای که طی سه ماه پایانی سال آخر حبس داشته اند را به مراجع انتظامی و امنیتی اعلام کنند تا در روزهای نوروز مراقبت های لازم و پیشگیری مناسب در مورد این افراد صورت گیرد و با کنترل آنان مشکلی برای آسایش و امنیت شهروندان بوجود نیاید.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی همینطور از مسؤلان زندان های استان خواست با برنامه ریزی مناسب و عرضه فهرست کشیک مدیران و کارکنان زندان ها به دادگستری، در روزهای تعطیلات نوروز با دقت و حساسیت به حراست و محافظت از زندان ها بپردازند و نظارت فیزیکی و الکترونیکی خویش را بر فضای زندان ها بیشتر کنند.
حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: غیر از مجرمین جرائم خاص مثل سرقت، هر زندانی که آزادی او برای جامعه خطری ندارد ولی زندانی بودنش برای خانواده وی خساراتی به دنبال دارد با هرگونه امکان قانونی که وجود دارد از قبیل تخفیف یا تبدیل قرار و استفاده از دیگر ارفاقات قانونی و قضایی آزاد یا به مرخصی اعزام شود تا بار دیگر آرامش به خانواده های آنان بازگردد.
به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، به نقل از دادگستری استان مرکزی، وی خاطرنشان کرد: در مورد درخواست ملاقات های خانواده ها با زندانیان انعطاف حداکثری مد نظر باشد و با این درخواست ها تا جایی که امکان دارد موافقت شود تا کسانی که امکان آزادی و مرخصی برایشان فراهم نیست از این طریق بتوانند با خانواده های خود دیداری داشته باشند.1400/12/28
14:36:35
0.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری