توقیف کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس

توقیف کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس به گزارش آی وکیل هرمزگان رئیس کل دادگستری هرمزگان از توقیف یک فروند کشتی خارجی حامل ۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق توسط نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس اطلاع داد.به نقل از روابط عمومی دادگستری هرمزگان، مجتبی قهرمانی بامداد امروز (۲۰ فروردین ماه) اظهار نمود: با هماهنگی مقام قضایی، نیروهای ناوتیپ ذوالفقار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بعد از شناسایی یک فروند کشتی خارجی حامل سوخت قاچاق در آب های خلیج فارس، نسبت به توقیف آن اقدام نمودند.

مجتبی قهرمانی خاطرنشان کرد: در بازرسی از این شناور بیشتر از ۲۲۰ هزار لیتر سوخت قاچاق کشف و ضبط شده است و ۱۱ خدمه خارجی آن هم بعد از دستگیری، جهت تکمیل روند تحقیقات و سیر مراحل قانونی در بازداشت به سر می برند.

ایشان در ادامه اضافه کرد: یک فروند لنج ایرانی حامل ۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق هم که قصد سوخت رسانی به این کشتی خارجی را داشته است، توسط تفنگداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آبهای سرزمینی کشورمان توقیف شده است که در نتیجه این عملیات هم ۳خدمه این شناور بازداشت شده اند.

این مقام قضایی تصریح کرد: مبارزه با قاچاق بخصوص قاچاق سوخت از اولویت های مهم و مورد پیگیری مستمر دادگستری هرمزگان در جهت پشتیبانی از رشد و شکوفایی اقتصاد کشور است و این مهم با تشکیل قرارگاه عملیاتی مقابله با قاچاق سوخت و از راه کارآمدسازی نظارت ها و تشدید برخورد با متخلفین پیگیری می شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همینطور تاکید کرد: اقدامات مجرمانه قاچاقچیان سوخت که در هماهنگی با بیگانگان به تاراج سرمایه های ملی مبادرت می کنند از زیر چتر اطلاعاتی دستگاه قضایی و ضابطین مخفی نخواهد ماند و مجازات مرتکبان چنین جرایمی قاطع و بدون بخشایش خواهد بود.


1401/01/20
23:35:48
0.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری