ورود دادستانی تهران به بازسازی بستر رودخانه کن در محدوده فرودگاه مهرآباد

ورود دادستانی تهران به بازسازی بستر رودخانه کن در محدوده فرودگاه مهرآباد سرپرست دادسرای ناحیه 30 تهران در دیدار باسرپرست شرکت فرودگاه ها و تعدادی از مدیران فرودگاه مهرآباد بر تسریع در پاکسازی و بهسازی آن قسمت از بستر رودخانه کن که در محدوده فرودگاه مهرآباد واقع شده است، تاکید کرد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، محمد بیضی زاده با اشاره به دیدار خود با سرپرست شرکت فرودگاه ها و تعدادی از اعضای هیئت مدیره و مدیران اجرائی فرودگاه مهرآباد، بیان کرد: مذاکره درباب هماهنگی و همکاری بین فرودگاه ها و دادستانی بمنظور تسهیل و تسریع در اقدامات مرتبط از محورهای مهم این جلسه بود.
وی اضافه کرد: در این نشست بر لزوم پاکسازی و بهسازی آن بخش از بستر رودخانه کن که در محدوده فرودگاه مهرآباد واقع شده است تاکید و همین طور قرار شد فرودگاه مهرآباد نسبت به تسریع در بازسازی باند ۲۹ چپ که هم اکنون غیر فعال است، اقدام نماید.
معاون دادستان تهران اشاره کرد: این دادسرا همچون گذشته در کنار دیگر ارگان های انتظامی و امنیتی با اتخاذ تدابیر در پیش گیری از وقوع جرم و ایجاد امنیت در تلاش است تا در کنار مسئولان فرودگاه به بهبود امور و ارائه خدمات بهینه در امتداد حقوق شهروندی کمک نماید.
سرپرست شرکت فرودگاه ها نیز در ادامه این جلسه با تاکید بر ادامه تلاش مجموعه فرودگاهی جهت ارتقا خدمات به مسافران اظهار داشت: همکاری قضایی بازوی پشتیبان فرودگاه ها برای اعمال قوانین در امتداد حقوق مسافران است.1401/02/27
11:41:19
0.0 / 5
259
تگهای خبر: حقوق , خدمات , دادستان , دادسرا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکالت ماهر

وکالت

وکالت ماهر

استخدام وکالت

وکالت

توکیل