عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه بیمار تهرانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد

عامل پنچر کردن آمبولانس و جان باختن دختربچه بیمار تهرانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد آی وکیل: دادستان تهران از دستگیری شخصی که با پنجر کردن چرخ های آمبولانس در خیابان شهید بهشتی تهران سبب جان باختن کودک دو ساله بیمار شده بود، آگاهی داد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، علی صالحی بیان کرد: راننده اتوبوسی که روز سه شنبه مبادرت به پنچر کردن لاستیک های آمبولانس اورژانس کرده بود در کمتر از ۲۴ ساعت، شناسایی و دستگیر شده است.
علی صالحی در تشریح جزییات این پرونده اظهار نمود: بنابر گزارش اورژانس تهران، روز سه شنبه ۲۴ خرداد به سبب شرایط ترافیکی خیابان شهید بهشتی و نبود جای پارک مناسب و حال وخیم دختربچه ای دو ساله ای که در مطب پزشک گرفتار مشکل تنفسی شده بود، نیروهای اورژانس به ناچار برای نجات جان بیمار، آمبولانس را در خط ویژه پارک کرده اند و بعد از عملیات احیاء، قصد انتقال کودک مورد نظر را داشتند که متوجه می شوند ۲ عدد از چرخ های آمبولانس توسط فردی ناشناس، لطمه دیده و بادهای لاستیک آن خالی شده است.
وی ادامه داد: در ادامه، نیروهای اورژانس درخواست حضور آمبولانس دیگری را داده اند که آمبولانس دوم هم در محل حاضر شده اما متأسفانه طولانی شدن روند انتقال به سبب اتفاق به وجود آمده موجب وخامت مجدد حال کودک شده و این دختربچه دوساله جان خودرا از دست می دهد و از کوشش های نیروهای اورژانس نیز کمکی بر نمی آید.
وی اشاره کرد: بمحض اطلاع از موضوع و باتوجه به بررسی تصاویر دوربین های مداربسته و مشخص شدن نحوه پنچر کردن لاستیک های آمبولانس، شناسایی و دستگیری فرد خاطی در دستور کار دادستانی تهران و دادسرای جنایی قرار گرفت و بعد از بررسی های لازم طی عملیاتی متهم در منزل خود در خانی آباد دستگیر شد.
دادستان تهران اشاره کرد: این متهم که راننده اتوبوس است با صدور قرار تامین کیفری در بازداشت به سر می برد و جسد دختر بچه دو ساله هم جهت تعیین علت فوت به پزشکی قانونی منتقل شده است.
وی همین طور تاکید کرد: تحقیقات درباب این پرونده در دادسرای جنایی تهران ادامه دارد که نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.1401/03/26
11:57:18
0.0 / 5
203
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری