رئیس كل دادگستری استان خبر داد

استقرار شعب قضایی کشیک در پایانه های مرزی خوزستان

استقرار شعب قضایی کشیک در پایانه های مرزی خوزستان به گزارش آی وکیل، خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان در بازدید پایانه مسافربری مرز شلمچه با تکیه بر اهمیت و لزوم برقراری امنیت زائرین اربعین حسینی، از استقرار شعب کشیک در پایانه های شلمچه و چذابه اطلاع داد.علی دهقانی در بازدید از پایانه مرزی شلمچه اظهار داشت: امنیت زوار بسیار حایز اهمیت است و برای تأمین امنیت تردد آنان از مرکز استان تا مرزها باید اکیپ هایی مستقر و زمینه تأمین امنیت اموال این عزیزان هم فراهم گردد.

به گزارش آی وکیل به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: عاشورا حماسه ای تکرار نشدنی در تاریخ است و ما باید قدردان افتخار میزبانی از زوار امام حسین (ع) باشیم و در همه حوزه ها شامل امنیت، بهداشت و تردد زائرین، به بهترین نحو خدمت رسانی نماییم.

دهقانی اظهار داشت: انتظار ما اینست که هر دستگاهی در حوزه کاری خود و بر مبنای تقسیم وظایف صورت گرفته، به مسئولیت خود عمل کند، دستگاه قضایی هم همراه و همگام با سایر دستگاهها، آماده عرضه اقدامات حمایتی و رسیدگی به مشکلات امنیتی و قضایی احتمالی است.

رئیس کل دادگستری خوزستان بر استقرار شعب کشیک به صورت تمام وقت در این پایانه ها اصرار کرد و اظهار داشت: سایر سازمان های تابعه دستگاه قضایی هم همچون شورای حل اختلاف، پزشکی قانونی، اداره ثبت اسناد و املاک، تعزیرات و... هم درصورتیکه شرایط فراهم باشد می توانند شعبی در این پایانه ها ایجاد کنند تا در صورت لزوم، در خدمت رسانی ها تسریع شود.

منبع:

1401/06/07
12:58:32
0.0 / 5
231
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری