در دادستانی تهران

جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت های مسلحانه و خشن

جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت های مسلحانه و خشن به گزارش آی وکیل، دادستان تهران اظهار داشت: دستورات صریح و جدی در مقابله با باندهای خشن و مخلان امنیت در دستور کار ما قرار دارد.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، جلسه قرارگاه مبارزه با سرقت های مسلحانه و خشن به ریاست علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران و با حضور قضات دادسراها، فرماندهان انتظامی و نظامی پایتخت انجام شد.

علی صالحی دادستان تهران با اشاره به تأکیدات رییس قوه قضاییه درباب مقابله جدی با جرایم خشن و باندهایی که امنیت را از مردم سلب می کنند، اظهار داشت: دستورات صریح و جدی در مقابله با این باندها و مخلان امنیت در دستور کار ما قرار دارد و این سیاست دستگاه قضایی با همکاری نهادهای نظامی و انتظامی اجرا می گردد.

وی اضافه کرد: تمرکز بر پرونده باندهایی که با خشونت دست به سرقت و آزار شهروندان می زنند، از طرف قضات دادسراها و همکاری فراجا و دیگر نهادهای نظامی و امنیتی بیشتر می شود.

دادستان تهران خطاب به به قضات و فرماندهان نظامی و انتظامی حاضر در جلسه، تاکید کرد: تهران بزرگ نیازمند همکاری تمام نهادهای دست اندرکار امنیت است و انشالله با تلاش شبانه روزی دستگاه های متولی، این خواسته مهم که ستون توسعه جامعه است، عملیاتی می شود.

منبع:

1401/06/15
21:59:50
0.0 / 5
189
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی