دادستان عمومی و انقلاب اراك:

قانون نظارت بر معادن نیازمند اصلاح است

قانون نظارت بر معادن نیازمند اصلاح است به گزارش آی وکیل، دادستان عمومی و انقلاب اراک با اشاره به این که اصلاح قانون نظارت بر معادن لازمست، اظهار داشت: درحال حاضرنظارت بر معادن بوسیله مهندس ناظر مورد تأیید سازمان صمت انجام شده که باید اصلاح گردد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، ربیع الله قربانی بامداد چهارشنبه در جلسه شورای قضائی استان مرکزی اظهار داشت: چالش های اصلی صنایع استان مرکزی کمبود نقدینگی، گرفتن ضمانت نامه های بانکی، ترخیص مواد اولیه، پرداخت معوقات کارگری، حل مسئله سهامداری و واردات کالاهایی است که توان ساخت آن در استان وجود دارد.
وی با تأکید بر این که کمپ ماده ۱۶ در استان باید راه اندازی شود تا شاهد کاهش سرقت های خرد باشیم، افزود: بودجه سازمان اموال تملیکی متمرکز است و امروز محیط مناسب برای نگهداشت کالاها در استان وجود ندارد.
دادستان عمومی و انقلاب اراک اشاره کرد: با اهمیت ترین گلوگاه فساد، نظارت بر معادن است. قانون معادن به گونه ای است که نظارت بر معادن بوسیله مهندس ناظر مورد تأیید سازمان صمت به انجام می رسد که باید اصلاح گردد.
قربانی با اشاره به مزایده ۲۳۰ هزار تن سنگ معدن دپو شده معدن بیچار محلات اظهار داشت: از این مزایده استقبالی نشد و هفته آتی واگذاری آنها به کمیته امداد به انجام می رسد.
وی تاکید کرد: برای رفع نارضایتی مردم در مورد مازوت سوزی نیروگاه حرارتی شازند در زمستان و آلودگی زیست محیطی که به همراه دارد لازم است نسبت به تامین گاز این مجموعه صنعتی در زمستان اقدام جدی صورت پذیرد.


منبع:

1401/06/17
23:42:08
0.0 / 5
405
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری