رئیس كل دادگستری استان مركزی:

اجرای کامل قانون حدنگار می تواند محور سند تحول دستگاه قضایی باشد

اجرای کامل قانون حدنگار می تواند محور سند تحول دستگاه قضایی باشد به گزارش آی وکیل، رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: اجرای کامل قانون حدنگار می تواند محور سند تحول باشد چون که از ورود خیلی از پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری می کند.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی ظهر دوشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی، اظهار نمود: بر اساس قانون اساسی استیفای حقوق عامه مردم، توسعه و تنظیم عدالت و پیشگیری از فساد و ظلم و جنایت همچون اموری است که منجر به حرکت جامعه بر مدار پیشرفت و توسعه می شود.
وی افزود: دادگستری وظیفه برخورد با جرم و فساد و جلوگیری از وقوع جرم بر عهده دارد و یکی از بازوهای توانمند قوه قضاییه در تأمین و ایجاد بستر فعالیتهای حقوقی، سازمان ثبت اسناد و املاک است.
رئیس کل دادگستری استان مرکزی تاکید کرد: سرمایه سازمانهایی چون ثبت اسناد، منابع انسانی مجموعه هستند و مدیران باید ضمن تداوم آموزش از منابع انسانی سالم و پاکدست خود حراست کنند.
وی ضمن اشاره به نقش سازمان ثبت اسناد و املاک در کاهش اختلافات حقوقی و ایجاد رضایتمندی مردم اظهار داشت: اجرای کامل قانون حدنگار می تواند محور سند تحول باشد چون که از ورود خیلی از پرونده ها به دستگاه قضا جلوگیری می کند.
موسوی با اشاره به اینکه عملکرد ثبت اسناد و املاک در استان مرکزی جهش خوب داشته است، اضافه کرد: علاوه بر مدیریت مناسب، توسعه فناوری هم در بهبود عملکرد واحدهای ثبتی مؤثر است و توسعه فناوری در تمام حوزه های ثبتی اولویت سال جاری دستگاه قضاست.
وی با موفق دانستن استان مرکزی در حوزه تثبیت اراضی ملی و دولتی، اظهار داشت: امیدواریم مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک استان با انگیزه و تلاش بیشتر در این عرصه گام بردارد.

1401/06/29
12:16:34
0.0 / 5
44
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری