جزئیات محموله سنگین سلاح در سیستان و بلوچستان؛

۹۰قبضه سلاح و ۶۰هزار مهمات کشف شد

۹۰قبضه سلاح و ۶۰هزار مهمات کشف شد به گزارش آی وکیل، دادستان زاهدان با تشریح جزئیات کشف محموله سنگین سلاح در سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: ۹۰ قبضه سلاح و ۶۰ هزار انواع مهمات از این افراد کشف شد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، مهدی شمس آبادی شامگاه شنبه به رسانه ها اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش سربازان گمنام امام زمان در استان سیستان و بلوچستان و رصد اطلاعاتی که این عزیزان داشتند این محموله شناسایی و عوامل آن دستگیر شدند.
وی افزود: یقیناً این گروه ها معاند نظام هستند و قصدشان ضربه زدن به نظام و مردم و ناامن کردن استان سیستان و بلوچستان و شاید حتی تا عمق کشور باشد.
دادستان زاهدان با اشاره به اینکه نیروهای امنیتی و نظامی ما بیدار و این افراد در تور اطلاعاتی این عزیزان هستند، خاطرنشان کرد: یقیناً قصدشان این بوده که با این اسلحه ها وارد بطن مردم شوند و به جوانان ما را صدمه بزنند.
شمس آبادی اضافه کرد: همین اغتشاشات اخیر را هم وقتی بررسی نماییم لیدرهای آنها افرادی هستند که به سرویسهای اطلاعاتی بیگانه وصل بوده و خودشان را پنهان می کنند تا با همین اسلحه ها وارد بطن جامعه شده و در جهت کشتار مردم و تخریب اموال عمومی حرکت کنند.
وی بیان نمود: در جریان کشف این محموله ۹۰ قبضه سلاح و ۶۰ هزار انواع مهمات ضبط شده است.

1401/07/10
11:27:15
0.0 / 5
156
تگهای خبر: اموال , جامعه , دادستان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری