توضیحات تکمیلی دادستان مرکز گیلان در رابطه با درگیری زندان لاکان

توضیحات تکمیلی دادستان مرکز گیلان در رابطه با درگیری زندان لاکان به گزارش آی وکیل، دادستان مرکز گیلان ضمن اشاره به وقوع درگیری در بند ۸ زندان لاکان رشت اظهار داشت: هم اکنون وضعیت در این بند و زندان آرام و تحت کنترل است.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، سید مهدی فلاح میری شامگاه یکشنبه در گفتگویی ضمن اشاره به وقوع درگیری در بند ۸ زندان لاکان رشت اظهار نمود: عصر امروز یکشنبه در یکی از بندهای زندان مرکزی رشت (لاکان) برخی از محکومین جرایم سنگین و قصاص با برخی دیگر از محکومین در بند دیگری در هواخوری مشاجره لفظی پیدا می کنند.
وی به ادامه درگیری ها و کشیدن شدن دعوا و درگیری به راهروی زندان اشاره نمود و اضافه کرد: در کریدور اصلی به جای حل و فصل کردن درگیری، متأسفانه به اموال، کمدها و بعضی از لوازم برقی که در کریدور وجود داشته صدمه زده می شود.
دادستان مرکز گیلان با اشاره به اینکه این کار سبب جرقه زدن برق و قطعی برق سالن می شود و درگیری را تشدید می کند، افزود: بلافاصله مأموران مستقر در زندان و اطراف زندان خویش را به محل درگیری می رسانند و درگیری زندانیان جمع می شود.
وی ضمن اشاره به این که الان زندان در آرامش است، خاطرنشان کرد: شاید برخی ها به دنبال سوء استفاده از این فضا باشند اما زندان در آرامش بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.
فلاح میری با اشاره به اینکه با عنایت به این که درگیری داخل زندان بوده و همه زندانیان دارای محکومیت های سنگین هستند در این درگیری به یکدیگر صدمه زده اند، اظهار داشت: خوشبختانه بهداری حضور داشته و مبادرت به مداوای زندانیان صدمه دیده کرده است.
وی افزود: با عنایت به قطعی برقی که در سالن ها وجود دارد پس از اتصال برق جهت بررسی وارد بند می شویم و اطلاعات تکمیلی تر را به اطلاع مردم می رسانیم.

1401/07/18
12:19:41
0.0 / 5
178
تگهای خبر: آرامش , اموال , دادستان , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری