رئیس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور:

باید از تشکیل دعاوی کذب در دادگاه ها و هیئت های داوری جلوگیری کرد

باید از تشکیل دعاوی کذب در دادگاه ها و هیئت های داوری جلوگیری کرد به گزارش آی وکیل، رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اظهار داشت: باید از تشکیل دعاوی کذب در دادگاه ها و هیئت های داوری با ترفندهای متنوع سو استفاده گران جلوگیری کرد.به گزارش آی وکیل به نقل از قوه قضاییه، در بازدید حسن بابایی از اداره ثبت اسناد و املاک «کن»، همه بخش ها و فرآیندهای این اداره مورد بررسی قرار گرفت و چندین پرونده مستقیماً از طرف رییس سازمان رسیدگی و تذکرات و سفارش های لازم جهت افزایش کمی و کیفی رسیدگی ها و خدمت به مردم ارائه شد.

گفت وگوی مستقیم با مردم و کسب اطلاع از روند ارائه خدمات، بررسی مستقیم پرونده های قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان های فاقد سند رسمی، بررسی وضعیت نقشه های کاداستری و بایگانی، ارائه دستورات لازم درباب رفع مسائل و مشکلات ساختمانی و زیربنایی و پیگیری روند حذف گردش فیزیکی پرونده ها از دیگر مواردی بود که در این بازدید از پیش اعلام نشده انجام گرفت.

رئیس سازمان ثبت در جمع کارکنان این واحد ثبتی نیز با بیان تلاش گسترده سازمان برای الکترونیکی کردن ۱۰۰ درصد فرآیندها در آینده نزدیک، از کاهش حجم وسیع فعالیت این ادارات و سازماندهی مناسب تر نیروی انسانی در آینده نزدیک آگاهی داد.

وی با تقدیر از کوشش های کارکنان این واحد ثبتی که از نظر تعداد پرونده های موجود با یک استان نیز برابری می کند، اظهار داشت: گلایه های به حق مردم را با آرامش و وجدان کاری پاسخ دهید و مشکلات ناشی از خلاء های قانونی و یا در رابطه با سایر دستگاهها را با مکاتبات و پیگیری های جدی به سرانجام برسانید.

جلوگیری از تشکیل دعاوی کذب در دادگاه ها و هیئت های داوری با ترفندهای متنوع سو استفاده گران، حفظ و تقویت سلامت کاری و از بین بردن زمینه های ایجاد فساد از دیگر تأکیدات حسن بابایی در جمع کارکنان این واحد ثبتی بود.
1401/07/19
14:55:31
0.0 / 5
221
تگهای خبر: آرامش , پرونده , خدمات , دادگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

وکالت ماهر
حقوقدان

آگهی رایگان وکالت

وکیل قانونی

وکیل

کانون وکلا