نزاع خونین فامیلی مقابل دادگستری زابل

نزاع خونین فامیلی مقابل دادگستری زابل آی وکیل: سیستان و بلوچستان سرهنگ جهانتیغ فرمانده انتظامی شهرستان زابل ظهر امروز 17 آبان، درگفت وگو با ایسنا، این درگیری را ناشی از نزاع فامیلی بین دو طایفه اعلام نمود.


فرمانده انتظامی زابل افزود: بدنبال اختلافات قومی و قبیله ای که از قبل بین دو طایفه وجود داشته، این اتفاق رخ می دهد و منجر به تیراندازی با اسلحه ساچمه زن می شود که در پی این تیراندازی، چند نفر مجروح می گردند.
وی افزود: تیمی بمنظور شناسایی و دستگیری عامل یا عوامل تیراندازی با سلاح ساچمه زن تشکیل گردیده و در راستای دستگیری متهم یا متهمان اقدام خواهد شد.
حسینی معاون دادگستری زابل نیز در این زمینه، اظهار داشت: از قبل پرونده قتلی در دادگستری زابل مفتوح بوده و این درگیری و نزاع امروز، حاصل همان پرونده قبلی بوده که در بیرون از دادگستری به وجود آمده است.
آذرگون یکی از شاهدان عینی ماجرا، اظهار داشت: بعد از بیرون آمدن افراد از دادگستری و در خیابان، تعداد زیادی از افراد با مشت و لگد با همدیگر زد و خورد انجام دادند که یک دفعه یکی از افراد از داخل خودرو، سلاح شکاری ساچمه زن برداشته و یک تیر را هوایی، و تیرهای بعدی را به سمت افراد شلیک کرد.
وی افزود: در این درگیری، بیش از 7 نفر زخمی شدند که بوسیله آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
بنا به پیگیری انجام شده در این درگیری خونین، که مقابل دادگستری شهرستان زابل به وقوع پیوست یک نفر به شدت زخمی گردید که بعد از انتقال به بیمارستان جان خودرا از دست داد و 8 نفر دیگر زخمی شدند، یکی از این افراد به سبب جراحات وارده بوسیله تفنگ ساچمه زن، هم اکنون در اتاق عمل و تحت درمان می باشد، حال سایرین رضایت بخش اعلام گردیده است.
منبع:

1401/08/18
08:00:31
0.0 / 5
353
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری