سه متخصص لیلا حسین زاده را معاینه کردند

سه متخصص لیلا حسین زاده را معاینه کردند آی وکیل: فارس طی روزهای اخیر رسانه های معاند به نقل از خانواده لیلا حسین زاده، خبر از وضعیت بد سلامت بینایی این متهم داده بودند که پیگیری ها حاکی از معاینه او توسط سه متخصص چشم پزشکی است.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا بر طبق پیگیری های انجام شده، دستگاه قضایی استان فارس موضوع سلامت بینایی لیلا حسین زاده را بلافاصله پس از ادعاهای مطرح شده از طرف رسانه های معاند مورد بررسی قرار دادند و گزارش دریافتی حاکی از انجام معاینات دوره ای و سلامت عمومی این متهم داشت.
با وجود این، با دستور مرجع قضایی بار دیگر مجوز اعزام حسین زاده برای معاینه چشم پزشکی صادر شد.
رییس کل دادگستری استان فارس شانزدهم آذرماه و در همین رابطه گفته بود که این مددجو با وجود صدور مجوز قضایی برای اعزام به چشم پزشکی از همکاری سرباز زده است و حاضر نشده توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار بگیرد.
پیگیری ها از آن حکایت می کند که لیلا حسین زاده روز گذشته (شنبه 19 آذر) با مجوز قضایی برای معاینه دوره ای از زندان خارج و توسط سه پزشک متخصص مورد معاینه قرار گرفته است.
گزارش ها نشان میدهد که یکی از این افراد، پزشکی بوده که متهم پیش تر سابقه مراجعه به وی را داشته است.
طبق معاینه پزشکان، لیلا حسین زاده مشکل خاص بینایی نداشته و برای وی عینک تجویز شده است. ۲ پزشک دیگر نیز برای وی انجام چند آزمایش را تجویز کرده اند که در حال انجام می باشد.
منبع:

1401/09/21
15:13:51
0.0 / 5
422
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی