رئیس كل دادگستری استان تهران:

کاسب بدهکار پیشوایی ممنوع الخروج شد

کاسب بدهکار پیشوایی ممنوع الخروج شد به گزارش آی وکیل، رئیس کل دادگستری استان تهران اظهار داشت: فعلا کاسب بدهکار پیشوایی از کشور ممنوع الخروج شده تا تضمینی باشد که همیشه در دسترس برای پیگیری امور است.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، علی القاصی مهر پس از ظهر پنجشنبه در جمع برخی از مال باختگان کاسب ورشکسته پیشوایی اظهار نمود: فرد بدهکار با طلبکاران مذاکراتی انجام داده و تمایل دارد که مطالبات تمامی افراد را پرداخت کند.
وی اظهار داشت: با توجه به این که این فرد اعلام نموده که تمامی مطالبات مردم را پرداخت خواهد کرد، تا کنون پرونده ای برای وی تشکیل نشده و وی بازداشت هم نشده است ولی مسؤولان قضایی به صورت کامل بر فعالیت وی نظارت دارند تا فرد بدهکار تمام اموال خویش را معرفی نماید.
رئیس کل دادگستری استان تهران اظهار داشت: با فروش اموال فرد بدهکار در بازه زمانی محدود و در فضایی آرام و مناسب، این فرد می تواند، مطالبات مردم را پرداخت کند، آن چه برای ما مهم می باشد و اولویت دارد، پرداخت مطالبات مردم است ازاین رو فعلا این فرد از کشور ممنوع الخروج شده تا تضمینی باشد که همیشه در دسترس برای پیگیری امور باشد.
وی اظهار داشت: اگر فرد بدهکار در زمان اعلام شده و بعد از معرفی اموال قادر به پرداخت مطالبات مردم نبود، آن زمان دادگستری وارد عمل شده و نسبت به دستگیری وی اقدام می کند، نظارت دستگاه قضا بر این مورد به این علت است که اموال احتمالی وی از دسترس خارج نشود.
القاصی مهر اظهار داشت: از تمامی طلبکاران درخواست می شود تا افرادی را بعنوان نماینده خود معرفی کنند تا با هماهنگی دستگاه قضا و صحبت با دادستان و رئیس دادگستری، نسبت به پیگیری امور اقدام نمایند، این فرد اگر حالا بازداشت شود، وصول مطالبات مردم با مشکل مواجه می شود.
وی اضافه کرد: گفته شده که بخشی از اموال و حساب های این افراد بلوکه شده ولی باز هم پیگیری می شود که اگر اموالی بلوکه و یا توقیف شود، تنها در جهت بازپرداخت مطالبات افراد باشد.


منبع:

1402/03/13
15:10:22
0.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده