آزمون دفتریاری

آزمون دفتریاری آزمون دفتر یاری روز جمعه ۲۶ شهریور ساعت ۹ بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار می شود.


به گزارش آی وکیل به نقل از روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، آزمون دفتریاری روز جمعه مورخ ۲۶/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ رأس ساعت ۹ بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار می شود. بر این اساس اطلاعیه ای توسط اداره کل امور اسناد و سردفتران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صادر گردید، متن اطلاعیه به شرح ذیل است: با توجه به این که آزمون کتبی جذب دفتریاری، روز جمعه مورخ ۲۶/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ رأس ساعت ۹ بامداد در کانون سردفتران و دفتریاران استان مربوطه برگزار می شود، بنابراین متقاضیانی که در اجرای ماده ۳ قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران از ناحیه سران دفاتر اسناد رسمی بعنوان دفتریار اول یا دفتریار دوم معرفی شده اند لازم است از تاریخ ۱۳/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۲۰‏/۶‏/۱۴۰۰ با رفتن به درگاه الکترونیکی مؤسسه معین اداره به نشانی اینترنتی WWW.SAAZMOON.COM نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون دفتریاری از تاریخ ۲۳/‏۰۶/‏۱۴۰۰‬ لغایت ۲۵‏/۶‏/۱۴۰۰ با کد رهگیری، از راه سایت مذکور قابل دریافت خواهد بود. تذکرات مهم:
۱- کلیه سران دفاتر اسناد رسمی فاقد دفتریار اول می بایست نسبت به معرفی دفتریار اقدام نمایند.
۲- اشخاصی مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون دفتریاری هستند که از ناحیه سردفتر اسناد رسمی معرفی شده باشند.
۳- متقاضیان در زمان ثبت نام باید حائز شرایط مواد ۷ و ۹ قانون دفاتر اسناد رسمی باشند.
۴- درصورتیکه در هر مرحله از آزمون خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از جانب متقاضیان اثبات گردد از فهرست پذیرفته شدگان حذف و در صورت ابلاغ هم لغو ابلاغ خواهند شد.
مواد امتحانی: ۱‏- احکام و معارف اسلامی ۲‏- ادبیات فارسی ۳‏- حقوق ثبت ۴‏- حقوق مدنی ۵‏- آیین نامه و مقررات دفاتر اسناد رسمی


منبع:

1400/06/08
10:25:16
0.0 / 5
384
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی