رئیس قوه قضاییه در فرودگاه گرگان:

برای مشکلات استان ها نمی گردد نسخه مشترک پیچید

برای مشکلات استان ها نمی گردد نسخه مشترک پیچید به گزارش آی وکیل رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه گلستان همچون استانهای متمایز کشور است، اظهار داشت: آمده ایم تا با مشکلات و دغدغه های مردم از نزدیک آشنا شویم.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در بدو ورود به استان گلستان در فرودگاه بین المللی شهدای گرگان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این استان، پهنه ای است که هم تنوع آب و هوایی مختلف داشته و هم از مواهب الهی گوناگونی بهره مند است، اضافه کرد: گلستان از معدود استان هایی است که دشت، جلگه، ساحل، بیابان و جنگل و کوه و کوهپایه دارد و از این حیث از سایر استان ها متمایز است.
وی با اشاره به اینکه مردم این استان در کمال آرامش و انسانیت سالهای متوالی است زندگی امن و آرامی را داشته و دارند، اضافه کرد: معتقدیم باید از همه توان ها بهره برد تا جهت استفاده بیشتر از این مواهب الهی در جهت آرامش، رفاه و آسایش مردم موانع برطرف شود.
رئیس قوه قضاییه با تکیه بر این که همه قوا وظیفه خود می دانیم برای شناخت بیشتر با مسائل، دغدغه ها و موانع استانها از نزدیک در استان ها حضور پیدا نماییم، تصریح کرد: هر استانی مسئله خاص خویش را دارد و نمی گردد نسخه مشترکی برای آنها پیچید.
محسنی اژه ای با اشاره به اینکه به گلستان آمده ام تا هم مسائل قضایی و روند آنرا مشاهده کرده و هم سایر مشکلاتی که می توانیم مستقیم و غیر مستقیم در قوه قضاییه و یا در جلسه سران قوه برایش چاره اندیشی نماییم را مورد بررسی قرار دهیم.
وی ضمن ابراز امیدواری برای پوشاندن جامه عمل به مصوبات این سفر ها، اظهار داشت: ان شاءالله امشب بتوانیم تصمیمات سفر را برای شما و مردم بیان نماییم.
منبع:

1400/09/25
12:25:59
0.0 / 5
376
تگهای خبر: آرامش , آسایش , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده