کیفرخواست مقصر مرگ دختر نخبه اهوازی صادر شد

کیفرخواست مقصر مرگ دختر نخبه اهوازی صادر شد آی وکیل: خوزستان معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از صدور کیفرخواست مقصر مرگ دختر نخبه اهوازی آگاهی داد.حمید ناصری اظهار نمود: این دختر جوان آبان ماه امسال در پی عمل زیبایی در یک مطب پزشکی، گرفتار ایست قلبی تنفسی شد و بعد از انتقال به بیمارستان امام خمینی(ره)، درگذشت.

به گزارش آی وکیل به نقل از دادگستری خوزستان، وی ادامه داد: بعد از آن اولیای دم متوفی به دستگاه قضایی شکایت کرده و خواهان رسیدگی به این پرونده شدند که بلافاصله به سبب حساسیت موضوع و برخورد قاطع با هر گونه مداخله غیر اصولی در امور پزشکی، دادیار ویژه جهت این پرونده انتخاب و اقدامات قانونی و استعلامات پزشکی صورت گرفت.

ناصری اضافه کرد: با به کارگیری سریع ترین روش ها، تحقیقات قضایی تکمیل، متهم احضار و تفهیم بهتان و کیفرخواست وی صادر و به همراه پرونده به دادگاه ارسال شد.

معاون دادستان عمومی و انقلاب اهواز با تاکید بر ضرورت آگاهی بخشی عمومی و هوشیارسازی جامعه در این خصوص توسط رسانه ها، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی و نظام پزشکی استان خوزستان باید ضمن همکاری در ارائه این آموزش ها، نظارت های خود بر مراکز درمانی و زیبایی را نیز بالا برند.

ناصری اضافه کرد: با توجه به این که پزشک بصورت مستقیم در انجام بزه مباشرت نداشته است، موضوع رسیدگی به قصور وی درباب عدم نظارت کافی بر مطب، بوسیله سازمان نظام پزشکی استان خوزستان رسیدگی می شود.

دختر ۱۹ ساله اهوازی و دارای رتبه ۷۰ کنکور سراسری، پانزدهم آبان ماه امسال هنگام انجام عمل زیبایی، به کما رفت و بعد از اعزام به بیمارستان گرفتار مرگ مغزی شد و درگذشت.

منبع:

1400/12/17
21:42:54
0.0 / 5
249
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده