بازدید سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین

بازدید سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین به گزارش آی وکیل سرپرست دادسرای نظامی شرق استان تهران از محل وقوع انفجار در یکی از صنایع پارچین بازدید نمود.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، به نقل از قوه قضاییه، در جهت دستور حجت الاسلام والمسلمین صالحی دادستان نظامی استان تهران در مورد بررسی ابعاد و زوایای مختلف حادثه انفجار در یکی از صنایع نظامی پارچین، ابراهیم حاتمی سرپرست دادسرای نظامی شرق استان در صحنه حاضر و با حضور مسؤلان و مدیران صنایع مربوطه وزارت دفاع، از صحنه بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه وقوع انفجار قرار گرفت.
در این بازدید فروض و احتمالات مختلف در بروز حادثه بررسی و دستورات لازم صادر شد.
همینطور مزروعی، بازجو کشیک با حضور به موقع در همان ساعات اولیه وقوع انفجار و بعد از انجام تحقیقات لازم در مورد ابعاد حادثه، دستورات قضایی لازم در ارتباط با پزشکی قانونی و.. را به مسؤلان هوافضا صادر کرد.
با عنایت به حساسیت مبحث و بازتاب رسانه ای دستورات لازم برای مسؤلان حفاظت و بازرسی صنایع دفاع صادر و مقرر شد گزارش دقیقی در مورد ابعاد حادثه تنظیم و در اسرع وقت به دادسرای نظامی عرضه کند.
در جریان انفجار صورت گرفته متاسفانه یکی از پرسنل این صنعت به فیض شهادت نائل آمده است.
حاتمی سرپرست دادسرای نظامی شرق استان و سپهردوست مدیر اداری و پشتیبانی مجتمع قضایی شرق استان در مراسم خاکسپاری این شهید شرکت کردند.1401/03/06
21:59:05
0.0 / 5
7732
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده