مدیركل پزشكی قانونی استان:

آمار نزاع در لرستان ۱۲ درصد کاهش داشته است

آمار نزاع در لرستان ۱۲ درصد کاهش داشته است لرستان مدیرکل پزشکی قانونی لرستان از کاهش 12 درصدی آمار نزاع در استان آگاهی داد.


محمدرضا فارسی نژاد در نشست با خبرنگاران با اشاره به معاینات سرپایی در پزشکی قانونی لرستان با اعلان اینکه در مجموع ۴۰ هزار و ۲۵۰ مورد معاینات سرپایی به پزشکی قانونی استان انجام شده است، اضافه کرد: همچون با اهمیت ترین معاینات سرپایی می توان به معاینات نزاع و درگیری، تصادفات، همسرآزاری، کودک آزاری، حوادث کار، بیماریهای شغلی، گواهی رشد، گواهی استعلاجی، تحمل کیفر، تعیین سن، بررسی سلامت، فرزندخواندگی، اهداء جنین، اهداء عضو، از کار افتادگی، استخدامی، حضانت، اختلالات روانی، صلاحیت اداره امور مالی، تعیین مسئولیت کیفری، سقط درمانی و... اشاره نمود.
وی افزود: معاینات سرپایی در سال ۹۹، ۳۹ هزار و ۵۲۱ مورد بوده که میزان معاینات در سال ۱۴۰۰، ۱.۸۴ درصد رشد را نشان میدهد.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان بیان کرد: از مجموع ۴۰ هزار و ۲۵۰ مورد معاینه سرپایی، ۱۳ هزار و ۴۸۶ پرونده مربوط به نزاع و درگیری و آمار نزاع ۱۴۰۰ نسبت به سال ۹۹، ۱۲ درصد کاهشی بوده است.
فارسی نژاد افزود: از مجموع ۱۳ هزار و ۴۸۶ پرونده نزاع ۹۵۴۵ پرونده مربوط به آقایان و ۳۹۴۱ پرونده مربوط به بانوان است.
وی درباب غرق شدگی در لرستان، اظهار داشت: ۲۲ نفر در سال قبل گرفتار غرق شدگی شدند و این در حالیست این میزان غرق شدگی در سال ۹۹، ۳۶ نفر بوده و ۳۸.۸ درصد کاهش را نشان می دهند.
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان درباب میزان سوختگی در استان، بیان کرد: در سال ۱۴۰۰ این میزان ۳۳ نفر بوده و شامل ۱۹ زن و ۱۴ مرد بوده است و این آمار نسبت به سال ۹۹، سه نفر افزایش را نشان میدهد.
فارسی نژاد درباب گاز گرفتگی با co، اظهار نمود: میزان گازگرفتگی در سال ۹۹، ۲۴ نفر بوده و این رقم در سال ۱۴۰۰، ۲۵ نفر بوده است که به لحاظ تعداد یک نفر و معادل ۴.۱ درصد افزایش را نشان میدهد.1401/04/07
08:49:53
0.0 / 5
185
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

وکالت ماهر
حقوقدان

آگهی رایگان وکالت

وکیل قانونی

وکیل

کانون وکلا