درراستای كمك به مددجویان نیازمند خراسان رضوی

برگزاری مراسم آزادی 48 زندانی با حضور رئیس سازمان زندان ها

برگزاری مراسم آزادی 48 زندانی با حضور رئیس سازمان زندان ها مراسم آزادی تعدادی از مددجویان مالی و جرائم غیرعمد خراسان رضوی با حضور رئیس سازمان زندان ها برگزار شد و این مددجویان با بدرقه خدام حرم مطهر امام رضا (ع) آزاد شدند.


به گزارش آی وکیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، همزمان با سفر رییس سازمان زندان ها به استان خراسان رضوی و در آستانه عید غدیر ۴۸ زندانی نیازمند جرایم مالی و غیرعمد، توانستند با مشارکت خیرین و ستاد دیه استان، آزاد شوند و به جمع خانواده بازگردند.
محمدی رییس سازمان زندان ها در این مراسم اظهار داشت: لازم است از حضور و مشارکت موثر خادمین بارگاه رضوی تقدیر شودد. امروز نیازمند حمایت جدی و مستمر همه ارکان جامعه در قبال زندانیان جرایم غیرعمد هستیم، چونکه فراهم کردن زمینه آزادی زندانیان، سنتی حسنه و باارزش است که در تعالیم دینی و اخلاق اسلامی به آن سفارش شده است.
بر طبق این گزارش، در کنار این ۳۸ نفر و همزمان با دهه ولایت و امامت، ۱۰ زندانی دیگر نیز از سایر زندان های استان آزاد شدند.
جمع مبلغ بدهی این ۴۸ نفر ۱۸ میلیارد تومان اعلام شده که ۱۳ میلیارد تومان آن با تلاش مددکاران از شکات گرفتن تخفیف شد و مبلغ باقی مانده نیز بوسیله مشارکت بنیاد کرامت آستان قدس رضوی، کمک ستاد دیه و پرداخت تسهیلات پرداخت شده است.
منبع:

1401/04/24
16:21:14
0.0 / 5
148
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکلا

وکیل
وکالت قانونی

وکالت

مدافع

آگهی قانونی وکیل

وکیل دادگستری