به پیشنهاد رئیس مجمع جوانان كردستان و موافقت معاون بین الملل قوه قضائیه؛

کردستان میزبان کارگاه ملی توانمندسازی سمن های کشور در زمینه بین الملل می شود

کردستان میزبان کارگاه ملی توانمندسازی سمن های کشور در زمینه بین الملل می شود آی وکیل: کردستان معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران به دنبال اعلام آمادگی رییس مجمع جوانان استان کردستان، فرمان داد میزبانی یکی از نشست های ملی توانمندسازی سازمان های مردم نهاد در زمینه بین الملل در استان صورت گیرد.


کاظم غریب آبادی در نشست تخصصی و تعاملی تبیین حقوق بشر با حضور نخبگان اجتماعی کردستان و تعدادی از مدیران سازمان های مردم نهاد در سنندج، عنوان کرد: برنامه ریزی کلیدی و ارتباط تنگاتنگ با سازمان های مردم نهاد و به کارگیری موثر از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد، یک مولفه کلیدی و اثرگذار در برنامه های ستاد حقوق بشر است.
وی ادامه داد: ما به صورت اصولی یک جامعه مردم نهاد قوی در جمهوری اسلامی ایران داریم؛ اما ضروریست در حوزه های در رابطه با حقوق بشر بیشتر سرمایه گذاری نماییم.
معاون قوه قضاییه با تکیه بر اهمیت حضور سمن ها در عرصه های داخلی و بین المللی، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی ما در ستاد حقوق بشر اینست که سازمان های علاقه مند به موضوعات مرتبط حقوق بشری و فعالیت در داخل و خارج را هم حمایت نماییم و هم تعامل نزدیک با آنها داشته باشیم.
غریب آبادی به دنبال پیشنهاد رئیس مجمع جوانان استان کردستان، دستور داد میزبانی یکی از نشست های ملی توانمندسازی سازمان های مردم نهاد در حوزه بین الملل در استان صورت گیرد.
او همینطور ضمن اشاره به ظرفیت های نخبگان کردستان و تجربه ها و الگوهای موفق آنان، بهره مندی قوه قضاییه از دانش نخبگان اجتماعی کُرد در حوزه حقوق بشر را ضروری عنوان نمود.
دبیر ستاد حقوق بشر خویش را سفیر توسعه و آبادانی کردستان خواند و اظهار داشت: در سطح ملی از همه ظرفیت ها برای رفع چالش ها و اعتلای جوانان کردستان در همه حوزه ها بهره خواهیم گرفت.1401/05/27
13:29:07
0.0 / 5
198
تگهای خبر: اثر , تخصص , جامعه , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

استخدام وکیل

توکیل

خانواده

قانونی وکیل

وکالت ماهر

وکلا

وکیل قانونی