استاندار گلستان مطرح كرد:

حمایت دستگاه قضایی پیشران توسعه گلستان

حمایت دستگاه قضایی پیشران توسعه گلستان به گزارش آی وکیل، گلستان استاندار گلستان ضمن اشاره به حمایت های قاطعانه دستگاه قضایی از پروژه های توسعه ای استان و رفع موانع تولید، اظهار داشت: این حمایت قاطعانه نقش اساسی در روند توسعه استان ایفا کرده است.


علی محمد زنگانه امروز در دیدار با اعضای شورای قضایی استان گلستان با اشتره به این که تحقق توسعه در استان گلستان و فائق آمدن بر مشکلات و عقب ماندگی ها تنها با همدلی و همراهی همه ارکان استان ممکن خواهد شد، اظهار نمود: امروز در شرایط بسیار حساس و تاریخی قرار داریم و اگر نتوانیم از حقوق مردم استان دفاع کرده و رونق اقتصادی را با تولید ثروت پایدار ایجاد نماییم بطور قطع فردا پشیمان خواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه در راه توسعه استان گلستان موانع گوناگونی پیش روی ما قرار داشته و دارد، اضافه کرد: با همراهی مردم و پشتیبانی نخبگان، فرهیختگان و دلسوزان استان بدون تردید به سرعت از این موانع عبور خواهیم کرد.
استاندار گلستان با قدردانی از تلاشهای دستگاه قضایی استان، تصریح کرد: اگر حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی نبود بخشی از اقدامات و تلاشهای ما برای پیشرفت و توسعه استان به نتیجه نمی رسید.
زنگانه با تکیه بر این که رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان، قاطعانه پشت مجموعه اجرایی استان ایستاده اند، افزود: این عزیزان برای استیفای حقوق مردم مثل پتروشیمی پیشگام بودند و در موضوع هایی مانند گردشگری آشوراده و موضوعات مختلف دیگر در ارتباط با پیشرفت استان، اگر حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی نبود، شاید کارهای ما بی نتیجه می ماند.
وی ضمن اشاره به تلاشهای اثرگذار دادگستری استان برای پشتیبانی از سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در چارچوب ستاد اقتصاد مقاومتی، خاطرنشان کرد: آماده ام در چارچوب عرضه یک الگوی جدید در سطح کلان کشور، بعنوان استاندار همراه با رئیس کل دادگستری گلستان بعنوان بالاترین مقام قضایی استان همراه با هم در بازدیدهای میدانی از واحدهای تولیدی حضور پیدا نماییم و با همکاریهای قضایی و اجرایی برای رفع موانع تولیدکنندگان تلاش نماییم.
حیدر آسیابی رئیس کل دادگستری گلستان هم در این دیدار ضمن اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب و دستور ریاست قوه قضاییه اظهار داشت: ما در دادگستری گلستان آماده هستیم به مجموعه دستگاههای اجرایی استان بعنوان نماینده دولت در استان کمک نماییم تا در امر خدمتگزاری به مردم توفیقات بیشتری داشته باشند.
وی ادامه داد: خوشبختانه هماهنگی خوبی بین مجموعه قضایی و اجرایی در استان وجود دارد و ما در دادگستری استان، هر جایی که حس کردیم میتوان با ورود قضایی به رفع موانع تولید و توسعه استان کمک نماییم، دریغ نکردیم.
رئیس کل دادگستری گلستان افزود: دولتمردان ما در انجام مأموریت های خود برای خدمت به مردم می توانند روی دستگاه قضایی حساب کنند و ما کمک می نماییم مأموریت هایی که حضور و مشارکت ما به انجام بهتر آن کمک می نماید با قدرت تداوم یابد.1401/06/18
22:51:12
0.0 / 5
259
تگهای خبر: اثر , حقوق , دادستان , دادگستری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکالت

مدافع

موکل

وکالت قانونی

دادگاه

وکیل ماهر

بررسی وکیلها