شناسایی و مهر و موم۱۵۰ مراکز مداخله گر سلامت در مشهد

شناسایی و مهر و موم۱۵۰ مراکز مداخله گر سلامت در مشهد به گزارش آی وکیل، مشهد ـ مدیر نظارت بر درمان و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: از شروع امسال تا کنون 150 مراکز مداخله گر سلامت در شهر مشهد مقدس شناسایی و مهر و موم شد.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، کاظم غفاریان اظهار داشت: کارشناسان نظارت بر درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با دستور قضائی و همکاری اداره اماکن نسبت به پلمب این مراکز اقدام نموده اند و متخلفان برای پیگیری پرونده تحویل مراجع قضائی شده اند.
مدیر نظارت بر درمان و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: این در حالیست که در زمان مشابه سال قبل ۱۱۰ مرکز مداخله گر پزشکی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد پلمب شده بود.
وی اظهار داشت: میزان مهر و موم مراکز مداخله گر سلامت در مشهد از شروع سال تا حالا نسبت به زمان مشابه پارینه ۳۶.۳۶ درصد بالا رفته است.
غفاریان اضافه کرد: از ۱۵۰ مرکز مداخله گر تعطیل شده امسال ۸۵ مرکز در زمینه زیبایی، ۳۰ مرکز در زمینه دندانپزشکی و ۳۵ مرکز در زمینه طب سنتی فعالیت داشتند.
مدیر نظارت بر درمان و اعتبار بخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار داشت: سال قبل به سبب شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز، میزان بازدیدها و نیز پلمب مراکز مداخله گر کمتر بوده است که امسال با کاهش شیوع ویروس کرونا و فعالیت مجدد این مراکز و نیز با تشکیل کارگروه مداخله گران سلامت در معاونت درمان دانشگاه های علوم پزشکی خراسان رضوی و نیز هماهنگی های بین سازمانی بازدیدها و بدنبال آن میزان پلمب مراکز بدون مجوز بالا رفته است.

1401/11/29
13:06:39
0.0 / 5
399
تگهای خبر: پرونده , تخلف , دانش , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده