مدیركل زندان های لرستان:

کلید واژه بازگشت شرافتمندانه می تواند سرمشقی برای زندانبانی در نظام اسلامی باشد

کلید واژه بازگشت شرافتمندانه می تواند سرمشقی برای زندانبانی در نظام اسلامی باشد به گزارش آی وکیل، لرستان مدیرکل زندان های لرستان اظهار داشت: کلید واژه بازگشت شرافتمندانه می تواند سرمشقی برای زندانبانی در نظام اسلامی باشد.


عبدالمجید کشوری یکم اسفند در آیین تکریم و معارفه رییس بازداشتگاه خرم آباد، با اعلان اینکه در بازداشتگاه بصورت ویژه باید مقررات و اصول زندانبانی اسلامی و همین طور حقوق شهروندی مراعات شود، اظهار داشت: این مقررات باید به شکلی باشد که چنانچه فردی برای نخستین بار وارد بازداشتگاه و سپس زندان می شود، همیشه برخورد مناسب کارکنان زندان ها را در ذهن خود به عنوان یک نکته مثبت مد نظر قرار دهد.
وی ادامه داد: با توجه به این که شرع مقدس روابط انسانی را در همه زمینه ها تعریف و تعیین کرده باید دقت نظر بیشتر آن را اجرا و به درستی عمل نماییم و بتوانیم سفیر خوبی برای اسلام و نظام جمهوری اسلامی در زندان باشیم.
مدیرکل زندان های لرستان اشاره کرد: کلید واژه بازگشت شرافتمندانه می تواند سرمشقی برای زندانبانی در نظام اسلامی باشد و ما باید زمینه آنرا در بازداشتگاه فراهم نماییم.
کشوری با اعلان اینکه خدمات زندانبانی باید مستند شوند، بیان کرد: رؤسای زندان ها باید تلاش کنند و نیروهای جدیدالورود را آموزش و به آنان در امور زندانبانی مشورت دهند تا در بحث زندانبانی و رعایت حقوق شهروندی مشکلی نداشته باشیم.
به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، در این مراسم از زحمات صمد حیدری رییس سابق بازداشتگاه خرم آباد تقدیر و جهانبخش امامی به عنوان رییس جدید بازداشتگاه خرم آباد معرفی گردید.1401/12/02
08:14:04
0.0 / 5
653
تگهای خبر: بازداشت , حقوق , خدمات , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

آگهی رایگان وکالت

تنظیم وکالت

توکیل

کانون وکلای ایران

توکیل

وکیل مدافع

وکالت قانونی