فراخوان مجازی رییس قوه قضاییه برای نظارت همگانی

فراخوان مجازی رییس قوه قضاییه برای نظارت همگانی آی وکیل: صفحه رییس قوه قضاییه در اینستاگرام، اپارات و روبیکا در انتقاد به برخی روندهای قضایی از مخاطبین برای نظارت همگانی بر روندهای قضایی کمک خواست.


به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، صفحه ejeii_org در اینستاگرام، آپارات و روبیکا ضمن انتشار ویدئوی اظهارات حجت الاسلام و المسلمین محسنی در انتقاد به برخی روندهای قضائی از مخاطبین برای نظارت همگانی بر روندهای قضائی کمک خواست. متن این فراخوان مجازی بدین شرح است:
از مخاطبین عزیز، فعالین فضای مجازی و مردم شریف دعوت می شود بمنظور بسط و گسترش ارتباط دو سویه میان رییس قوه قضائیه و مردم، در صورتیکه موارد مشابهی از نادیده گرفته شدن حقوق افراد در طولانی شدن غیر معمول روند دادرسی و رسیدگی به یک پرونده را باخبر هستند، مستندات را بصورت دقیق در بخش پیام خصوصی (دایرکت) صفحه ejeii_org ارسال کنند. همانطور که حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای بارها تاکید کرده است رسیدگی مورد به مورد به این پرونده ها جزو دغدغه های ایشان و مدیران دستگاه قضائی است و موارد ارسال شده به Ejeii_org نیز به سرعت و دقت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


منبع:

1400/05/12
11:49:32
0.0 / 5
328
تگهای خبر: پرونده , حقوق , قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

محکمه

آگهی قانونی وکیل

وکالت

وکالت

دادگستری

وکیل ماهر

خانواده