تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سردفتری اسناد رسمی ثبت اسناد و املاک کشور

تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سردفتری اسناد رسمی ثبت اسناد و املاک کشور آی وکیل: سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحات مربوط به اطلاعیه راهنمای ثبت نام در آزمون سردفتری اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 1401 خبرداد.


به گزارش آی وکیل به نقل از ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام نمود: پیرو انتشار اطلاعیه راهنمای ثبت نام آزمون سردفتری اسناد رسمی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ و باتوجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص اصلاحات اطلاعیه راهنمای مذکور، ضمن اعلام اصلاحات به شرح زیر به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی مذکور می رساند زمان ثبت نام تا روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ تمدید می شود.
متقاضیان، ضروریست تا پایان مهلت ثبت نام و بعد از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی این سازمان به آدرس www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت نام اقدام نمایند.
ضمناً باتوجه به اصلاحیه اعلام شده مقررگردید امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود.
بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
نکات اصلاحی:
ـ دفتر یاران دفتر اسناد رسمی متقاضی سردفتری از شرط حداکثری سن (۵۰ سال) معاف می باشند.
ـ وفق بند (چ) ماده ۸۸ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، ایثارگران مشمول بند فوق از شرط حداقل و حداکثر سن معاف می باشند.1401/08/16
10:05:25
0.0 / 5
367
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری