رئیس كل دادگستری استان سمنان تاكید كرد؛

برخورد بدون چشم پوشی با ترک فعل ها در پروژه حفظ یوزپلنگ های توران

برخورد بدون چشم پوشی با ترک فعل ها در پروژه حفظ یوزپلنگ های توران به گزارش آی وکیل، رییس کل دادگستری استان سمنان از فنس کشی محل تردد یوزهای توران در میاندشت آگاهی داد و اظهار داشت: مرجع قضائی با ترک فعل ها برخوردی بدون چشم پوشی خواهد داشت.به گزارش آی وکیل به نقل از مهر، محمد جعفر عبدالهی بامداد دوشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی دادگستری میامی از برگزاری جلسه برای صیانت از یوز در میامی آگاهی داد و بیان کرد: قرار شد چنانچه هریک از دستگاه های مسئول وظایف محوله و مصوبات را در مهلت مقرر به عاقبت نرساند با برخورد بدون چشم پوشی مرجع قضائی مواجه خواهند بود.
وی عنوان کرد: طرح جامعی برای صیانت از محیط زیست گونه های نادر از نوع یوز آسیایی با همکاری دستگاه های مربوط توسط سازمان محیط زیست تهیه، تدوین و ابلاغ شود و همین طور ایجاد روشنایی به میزان چهار کیلومتر ظرف سه ماه آتی و شش کیلومتر تا پایان آذرماه سال جاری به همت سازمان راه و شهرسازی شرق استان به انجام می رسد.
رئیس کل دادگستری استان سمنان اشاره کرد: تعداد دوربین های این منطقه به شش دستگاه دوربین طی یک ماه آتی توسط سازمان حمل و نقل جاده ای بیشتر می شود و پیگیری های لازم برای انتقال اعتبار فنس کشی میزان پنج کیلومتر از مسیرهای طرفین جاده در منطقه حفاظت شده طی ماه های آتی اقدام تا نصب و مورد بهره برداری قرار گیرد.
عبدالهی افزود: ایجاد پاسگاه دائم محیط بانی در منطقه میاندشت و نظارت و حفاظت مداوم از این منطقه می بایست توسط سازمان حفاظت محیط زیست استان سمنان حاصل شود.
وی اضافه کرد: اولویت بندی اجرای این مصوبات پیگیری خواهد شد و وقتی در مسئله ای دستگاه قضائی استان وارد می شود یقیناً نتیجه محور عمل می کند و برای حفظ امنیت روانی جامعه در موضوع صیانت از حیات وحش و گونه های جانوری در معرض خطر لطمه از هیچ اقدام مؤثر قانونی دریغ نخواهد کرد.

1402/04/19
18:26:02
0.0 / 5
235
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سایت مرجع رسمی وکالت آی-وکیل : حقوق مالکیت محفوظ است.

وکیل

وکالت

وکیل پایه یک

دادگستری

موکل

جستجوی وکیل مجرب

وکیل

وکیل مدافع

بررسی وکیلها

کانون وکلا

مدافع
کانون وکلا

محکمه

دادگستری